MCF5280CVM66
Hua Hua
Tau Wae: MCF5280CVM66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5280CVM66
Tau Wae MCF5280CVM66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3088 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 256-MAPBGA
Tere 66MHz Raupapa MCF528x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 256-LBGA
Ētahi Ingoa 935321089557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 142
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 256-MAPBGA