MCF52232AF50
Hua Hua
Tau Wae: MCF52232AF50
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52232AF50
Tau Wae MCF52232AF50 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 9340 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-LQFP (14x14)
Tere 50MHz Raupapa MCF5223x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-LQFP
Ētahi Ingoa 935325192557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 56
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)