MCF52223CVM80
Hua Hua
Tau Wae: MCF52223CVM80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52223CVM80
Tau Wae MCF52223CVM80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 10429 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 81-MAPBGA (10x10)
Tere 80MHz Raupapa MCF5222x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 81-LBGA
Ētahi Ingoa 935313786557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 56
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5222x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10)