MCF52231CAL60
Hua Hua
Tau Wae: MCF52231CAL60
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 112LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52231CAL60
Tau Wae MCF52231CAL60 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 8018 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 112-LQFP (20x20)
Tere 60MHz Raupapa MCF5223x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 112-LQFP
Ētahi Ingoa 935316625557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 73
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 128KB (128K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)