KMPC875VR133
Hua Hua
Tau Wae: KMPC875VR133
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMPC875VR133
Tau Wae KMPC875VR133 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5656 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 133MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga Cryptography
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 256-PBGA (23x23)