KMPC875CVR66
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KMPC875CVR66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMPC875CVR66
Tau Wae KMPC875CVR66 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 256-PBGA (23x23) Tere 66MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga Cryptography
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 256-BBGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)