KMPC880CVR133
Hua Hua
Tau Wae: KMPC880CVR133
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMPC880CVR133
Tau Wae KMPC880CVR133 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5438 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 133MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 357-PBGA (25x25)