ND3FC16P
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FC16P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ND3FC16P
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: ND3FC16P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ND3FC16P
Tau Wae ND3FC16P Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29352 pcs Pepa Raraunga ND3FC16P.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa ND3
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Ētahi Ingoa ND3FC16P-RO
ND3FC16P-RO-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 20,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.320" (8.13mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.220" (5.59mm)
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 20,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA