ND3FR10P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ND3FR10P
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: ND3FR10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ND3FR10P
Tau Wae ND3FR10P Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22729 pcs Pepa Raraunga ND3FR10P.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa ND3
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Ētahi Ingoa ND3FR10P-RO
ND3FR10P-RO-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 20,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa 0.320" (8.13mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.220" (5.59mm)
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 20,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA