ND3FC16B
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ND3FC16B
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: ND3FC16B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ND3FC16B
Tau Wae ND3FC16B Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17046 pcs Pepa Raraunga ND3FC16B.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa ND3
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 20,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.320" (8.13mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.220" (5.59mm) Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 20,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Beryllium Copper