LP0125CCKW01C
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CCKW01C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP0125CCKW01C
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: LP0125CCKW01C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP0125CCKW01C
Tau Wae LP0125CCKW01C Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15538 pcs Pepa Raraunga LP0125CCKW01C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LP01
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-2525
LP0125CCKW01C-ND
Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 500,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 3A (AC/DC)