LP0125CCKW015CB
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CCKW015CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP0125CCKW015CB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: LP0125CCKW015CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP0125CCKW015CB
Tau Wae LP0125CCKW015CB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11808 pcs Pepa Raraunga LP0125CCKW015CB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LP01
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-2532
LP0125CCKW015CB-ND
Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 500,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 1.95 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 3A (AC/DC)