LP0125CMKW015DB
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CMKW015DB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP0125CMKW015DB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: LP0125CMKW015DB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP0125CMKW015DB
Tau Wae LP0125CMKW015DB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10365 pcs Pepa Raraunga LP0125CMKW015DB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LP01
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 17.30mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 500,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2 VDC
Momo Whakamarama, Tae LED, Amber Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 3A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White