FR02KC10P-S
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR02KC10P-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR02KC10P-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR02KC10P-S
Tau Wae FR02KC10P-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28717 pcs Pepa Raraunga FR02KC10P-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa FR02
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.430" (10.92mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy