FR02KR10P
NKK SwitchesNKK Switches
FR02KR10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR02KR10P
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR02KR10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR02KR10P
Tau Wae FR02KR10P Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23833 pcs Pepa Raraunga FR02KR10P.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa FR02
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.430" (10.92mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga BCD
Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Momo Kaihoko Rotary with Shaft
Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR08
FR08
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M PELTOR LITE-COM PRO I
I roto i te taonga: 3583 pcs
Tikiake:
RFQ
FR02KR10P-R
FR02KR10P-R
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V