FR02FR16P-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FR16P-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR02FR16P-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR02FR16P-S.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR02FR16P-S
Tau Wae FR02FR16P-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42559 pcs Pepa Raraunga FR02FR16P-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa FR02
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa FR02FR16PS Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.154" (3.90mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga Hexadecimal Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Momo Kaihoko Rotary for Tool Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR02KC10P-R
FR02KC10P-R
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
I roto i te taonga: 46409 pcs
Tikiake: FR02KC10P-R.pdf
RFQ
FR02FR16P
FR02FR16P
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V