FR02FC16P-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC16P-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR02FC16P-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR02FC16P-S.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR02FC16P-S
Tau Wae FR02FC16P-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57871 pcs Pepa Raraunga FR02FC16P-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa FR02
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa FR02FC16PS Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.154" (3.90mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA