MGJ2D152005SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ2D152005SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ2D152005SC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Ngā Rauemi: MGJ2D152005SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ2D152005SC
Tau Wae MGJ2D152005SC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14154 pcs Pepa Raraunga MGJ2D152005SC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 20V Putanga - Whakamotu 5.2kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.50" H (19.7mm x 10.0mm x 12.7mm)
Raupapa MGJ2 Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 811-3006-5 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 80mA, 40mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 80mA, 40mA Ngā Āhuatanga Mana -