MGJ2D152003SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ2D152003SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ2D152003SC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 20V -3.5V
Ngā Rauemi: MGJ2D152003SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ2D152003SC
Tau Wae MGJ2D152003SC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 20V -3.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12727 pcs Pepa Raraunga MGJ2D152003SC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -3.5V Putanga - Whakaputa 1 20V
Putanga - Whakamotu 5.2kV Momotuhi - Input (Min) 13.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.78" L x 0.40" W x 0.50" H (19.7mm x 10.1mm x 12.7mm)
Raupapa MGJ2 Mana (Watts) 1.9W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 811-3443 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -3.5V 80mA, 80mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 80mA, 80mA Ngā Āhuatanga Mana -