MGJ3T12150505MC-R13
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ3T12150505MC-R13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ3T12150505MC-R13
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Ngā Rauemi: MGJ3T12150505MC-R13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ3T12150505MC-R13
Tau Wae MGJ3T12150505MC-R13 Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -10V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5129 pcs Pepa Raraunga MGJ3T12150505MC-R13.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -10V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 5.2kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.91" L x 0.89" W x 0.58" H (23.0mm x 22.6mm x 14.7mm)
Raupapa MGJ3 Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 7-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP, UVLO He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -10V 120mA, 120mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 120mA, 120mA