NTPAN4R0LDKB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAN4R0LDKB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPAN4R0LDKB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM
Ngā Rauemi: 1.NTPAN4R0LDKB0.pdf2.NTPAN4R0LDKB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPAN4R0LDKB0
Tau Wae NTPAN4R0LDKB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4514 pcs Pepa Raraunga 1.NTPAN4R0LDKB0.pdf2.NTPAN4R0LDKB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPAN
R @ 25 ° C 4 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3943 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.866" (22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 4 Ohms ±15% 4.7A 0.866" (22mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 4.7A Whakaaetanga -