NTPS-24-1-3
Red Lion ControlsRed Lion Controls
NTPS-24-1-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPS-24-1-3
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 31W
Ngā Rauemi: NTPS-24-1-3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 636 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPS-24-1-3
Tau Wae NTPS-24-1-3 Kaihanga Red Lion Controls
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 31W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 636 pcs Pepa Raraunga NTPS-24-1-3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.60" L x 1.77" W x 3.78" H (91.2mm x 45.1mm x 96.0mm) Raupapa N-TRON®
Mana (Watts) 31W Ētahi Ingoa NTPS-24-1.3
NTPS-24-1.3-ND
RLC354
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.3A Whakaaetanga CE, CSA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NTPAN6R0LDKB0
NTPAN6R0LDKB0
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: ICL 6 OHM 15% 3.9A 22MM
I roto i te taonga: 4012 pcs
Tikiake: NTPAN6R0LDKB0.pdf
RFQ
NTPS-24-1.3
NTPS-24-1.3
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 31W