NTPAJ100LDKB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAJ100LDKB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPAJ100LDKB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 10 OHM 15% 2.6A 18MM
Ngā Rauemi: 1.NTPAJ100LDKB0.pdf2.NTPAJ100LDKB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPAJ100LDKB0
Tau Wae NTPAJ100LDKB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 10 OHM 15% 2.6A 18MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4756 pcs Pepa Raraunga 1.NTPAJ100LDKB0.pdf2.NTPAJ100LDKB0.pdf
Te manawanui ±15% Raupapa NTPAJ
R @ 25 ° C 10 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3948 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.709" (18mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 10 Ohms ±15% 2.6A 0.709" (18mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 2.6A Whakaaetanga -