NFMJMPC226D0E3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFMJMPC226D0E3D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua 05035 (1209M) 2.5VDC 22UF +\- 20
Ngā Rauemi: NFMJMPC226D0E3D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFMJMPC226D0E3D
Tau Wae NFMJMPC226D0E3D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga 05035 (1209M) 2.5VDC 22UF +\- 20 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 847433 pcs Pepa Raraunga NFMJMPC226D0E3D.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.047" L x 0.035" W (1.20mm x 0.90mm) Raupapa NFM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Ētahi Ingoa 490-17333-2
NFMJMPC226D0E3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Feed Through Capacitor 2.5V 2A 30 mOhm 0504 (1210 Metric)
DC Resistance (DCR) (Max) 30 mOhm I teie nei 2A
Te kaha 22µF