NFM41PC155B1H3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM41PC155B1H3L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM41PC155B1H3L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1.5UF 20% 50V 1806
Ngā Rauemi: 1.NFM41PC155B1H3L.pdf2.NFM41PC155B1H3L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM41PC155B1H3L
Tau Wae NFM41PC155B1H3L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1.5UF 20% 50V 1806 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38573 pcs Pepa Raraunga 1.NFM41PC155B1H3L.pdf2.NFM41PC155B1H3L.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, NFM41
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 490-12576-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.047" (1.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Feed Through Capacitor 50V 6A 9 mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) 9 mOhm I teie nei 6A
Te kaha 1.5µF