NFM41PC204F1H3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM41PC204F1H3L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM41PC204F1H3L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.2UF 50V 1806
Ngā Rauemi: 1.NFM41PC204F1H3L.pdf2.NFM41PC204F1H3L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM41PC204F1H3L
Tau Wae NFM41PC204F1H3L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.2UF 50V 1806 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130851 pcs Pepa Raraunga 1.NFM41PC204F1H3L.pdf2.NFM41PC204F1H3L.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +50%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, NFM41
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 490-2550-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga - Teitei (Max) 0.047" (1.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.2µF Feed Through Capacitor 50V 2A 40 mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad DC Resistance (DCR) (Max) 40 mOhm
I teie nei 2A Te kaha 0.2µF