LQW2UAS2R2J00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS2R2J00L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQW2UAS2R2J00L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 280MA 2.8 OHM
Ngā Rauemi: 1.LQW2UAS2R2J00L.pdf2.LQW2UAS2R2J00L.pdf3.LQW2UAS2R2J00L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQW2UAS2R2J00L
Tau Wae LQW2UAS2R2J00L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 280MA 2.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQW2
Ratonga - Q @ Freq 28 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 490-5710-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Air Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.8 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA