LQW2UAS39NF00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS39NF00L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQW2UAS39NF00L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQW2UAS39NF00L.pdf2.LQW2UAS39NF00L.pdf3.LQW2UAS39NF00L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQW2UAS39NF00L
Tau Wae LQW2UAS39NF00L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQW2
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 350MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 490-16082-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 39nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito 39nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 150 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A