LQW2UAS22NF00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS22NF00L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQW2UAS22NF00L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQW2UAS22NF00L.pdf2.LQW2UAS22NF00L.pdf3.LQW2UAS22NF00L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQW2UAS22NF00L
Tau Wae LQW2UAS22NF00L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQW2
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 350MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 490-16080-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 22nH Teitei - Tae (Max) 0.080" (2.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 22nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A