LQH32PB150MNCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32PB150MNCL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32PB150MNCL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 330MA 475 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH32PB150MNCL.pdf2.LQH32PB150MNCL.pdf3.LQH32PB150MNCL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32PB150MNCL
Tau Wae LQH32PB150MNCL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 330MA 475 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 570 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama 800mA