LQH32PB100MNCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32PB100MNCL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32PB100MNCL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 450MA 295 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH32PB100MNCL.pdf2.LQH32PB100MNCL.pdf3.LQH32PB100MNCL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32PB100MNCL
Tau Wae LQH32PB100MNCL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 450MA 295 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 354 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 354 mOhm Max
Whakatauranga onamata 450mA I teie nei - Maama 1A