LQH32PB220MNCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32PB220MNCL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32PB220MNCL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 270MA 685 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH32PB220MNCL.pdf2.LQH32PB220MNCL.pdf3.LQH32PB220MNCL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32PB220MNCL
Tau Wae LQH32PB220MNCL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 270MA 685 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 822 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 822 mOhm Max
Whakatauranga onamata 270mA I teie nei - Maama 650mA