GCM32EC7YA106KA03K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32EC7YA106KA03K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM32EC7YA106KA03K
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 35V X7S 1210
Ngā Rauemi: 1.GCM32EC7YA106KA03K.pdf2.GCM32EC7YA106KA03K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM32EC7YA106KA03K
Tau Wae GCM32EC7YA106KA03K Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 35V X7S 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192511 pcs Pepa Raraunga 1.GCM32EC7YA106KA03K.pdf2.GCM32EC7YA106KA03K.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7S
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono Automotive