GCM32EC7YA106KA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32EC7YA106KA03L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM32EC7YA106KA03L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 35V X7S 1210
Ngā Rauemi: 1.GCM32EC7YA106KA03L.pdf2.GCM32EC7YA106KA03L.pdf3.GCM32EC7YA106KA03L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM32EC7YA106KA03L
Tau Wae GCM32EC7YA106KA03L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 35V X7S 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7S
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 490-14537-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono Automotive