GCM32DR71C106KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32DR71C106KA37L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM32DR71C106KA37L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 16V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.GCM32DR71C106KA37L.pdf2.GCM32DR71C106KA37L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM32DR71C106KA37L
Tau Wae GCM32DR71C106KA37L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 16V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100566 pcs Pepa Raraunga 1.GCM32DR71C106KA37L.pdf2.GCM32DR71C106KA37L.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 490-8062-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF