DECB33J102KC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DECB33J102KC4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DECB33J102KC4B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 6.3KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DECB33J102KC4B.pdf2.DECB33J102KC4B.pdf3.DECB33J102KC4B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DECB33J102KC4B
Tau Wae DECB33J102KC4B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 6.3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema B
Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm) Raupapa DEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-4094
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc Te kaha 1000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DECB33J151KC4B
DECB33J151KC4B
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 150PF 6.3KV RADIAL
I roto i te taonga: 332499 pcs
Tikiake: DECB33J151KC4B.pdf
RFQ
DECB33J331KC4B
DECB33J331KC4B
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 6.3KV RADIAL
I roto i te taonga: 384295 pcs
Tikiake: DECB33J331KC4B.pdf
RFQ
DEC9S
DEC9S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 F CRIMP G ZINC
Tikiake:
DECASMDC050F/60-2
DECASMDC050F/60-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 550MA 2018
Tikiake: DECASMDC050F/60-2.pdf
DEC9SFO
DEC9SFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 F CRIMP F0 ZINC