DECASMDC050F/60-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
DECASMDC050F/60-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DECASMDC050F/60-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 550MA 2018
Ngā Rauemi: 1.DECASMDC050F/60-2.pdf2.DECASMDC050F/60-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DECASMDC050F/60-2
Tau Wae DECASMDC050F/60-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 550MA 2018 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219399 pcs Pepa Raraunga 1.DECASMDC050F/60-2.pdf2.DECASMDC050F/60-2.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.035" (0.89mm)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.177" W (5.01mm x 4.50mm) Raupapa PolySwitch®, decaSMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.1 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 200 mOhms