DECB33J101KC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DECB33J101KC4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DECB33J101KC4B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 6.3KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DECB33J101KC4B.pdf2.DECB33J101KC4B.pdf3.DECB33J101KC4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DECB33J101KC4B
Tau Wae DECB33J101KC4B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 6.3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema B
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Raupapa DEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-4093
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc Te kaha 100pF