CSBLA500KEC8-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSBLA500KEC8-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSBLA500KEC8-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 500.0000KHZ T/H
Ngā Rauemi: 1.CSBLA500KEC8-B0.pdf2.CSBLA500KEC8-B0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSBLA500KEC8-B0
Tau Wae CSBLA500KEC8-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 500.0000KHZ T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga 1.CSBLA500KEC8-B0.pdf2.CSBLA500KEC8-B0.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Raupapa CERALOCK® CSBLA Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box - 2 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-1189
CSB500E
CSBLA500KEC8B0
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Hapa 30 Ohms Teitei 0.354" (9.00mm)
Te Manawanui Toa ±2kHz Te Tautanga Mahinga ±0.3%
Rautanga 500kHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 500kHz Ceramic Resonator ±0.3% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole