CSBLA480KEC8-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSBLA480KEC8-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSBLA480KEC8-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 480.0000KHZ T/H
Ngā Rauemi: 1.CSBLA480KEC8-B0.pdf2.CSBLA480KEC8-B0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSBLA480KEC8-B0
Tau Wae CSBLA480KEC8-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 480.0000KHZ T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga 1.CSBLA480KEC8-B0.pdf2.CSBLA480KEC8-B0.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)
Raupapa CERALOCK® CSBLA Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box - 2 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-1188
CSB480E
CSBLA480KEC8B0
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Hapa 30 Ohms Teitei 0.354" (9.00mm)
Te Manawanui Toa ±2kHz Te Tautanga Mahinga ±0.3%
Rautanga 480kHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 480kHz Ceramic Resonator ±0.3% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSB73
CSB73
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 12"L X 10"W
I roto i te taonga: 1479 pcs
Tikiake: CSB73.pdf
RFQ
CSBLA400KECE-B0
CSBLA400KECE-B0
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CER RES 400.0000KHZ T/H