CSBLA400KECE-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSBLA400KECE-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSBLA400KECE-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 400.0000KHZ T/H
Ngā Rauemi: 1.CSBLA400KECE-B0.pdf2.CSBLA400KECE-B0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSBLA400KECE-B0
Tau Wae CSBLA400KECE-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 400.0000KHZ T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5349 pcs Pepa Raraunga 1.CSBLA400KECE-B0.pdf2.CSBLA400KECE-B0.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.311" L x 0.142" W (7.90mm x 3.60mm)
Raupapa CERALOCK® CSBLA Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box - 2 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-1186
CSB400P
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Hapa 20 Ohms Teitei 0.366" (9.30mm)
Te Manawanui Toa ±2kHz Te Tautanga Mahinga ±0.3%
Rautanga 400kHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 400kHz Ceramic Resonator ±0.3% 20 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSBLA455KEC8-B0
CSBLA455KEC8-B0
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CER RES 455.0000KHZ T/H