WP33C2D4NFEI-450B2
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP33C2D4NFEI-450B2
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua WINPATH3 3C2D4 PROC 450MHZ LF
Ngā Rauemi: WP33C2D4NFEI-450B2.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Waehere Stock 881 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
27 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP33C2D4NFEI-450B2
Tau Wae WP33C2D4NFEI-450B2 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga WINPATH3 3C2D4 PROC 450MHZ LF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 881 pcs Pepa Raraunga WP33C2D4NFEI-450B2.pdf
Raupapa * RoHS Tūnga RoHS Compliant
Ngā Hua e hāngai ana
WP32C2W6NFEI-400B2
WP32C2W6NFEI-400B2
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: WP3 2C2W6 400 MHZ, LF BALLS, PBF
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: WP32C2W6NFEI-400B2.pdf
RFQ
WP35
WP35
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 35W 120V