WP3362D4NFEI-320B2
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP3362D4NFEI-320B2
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua WP3 362D4 320 MHZ, LF BALLS, PBF
Ngā Rauemi: WP3362D4NFEI-320B2.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
27 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP3362D4NFEI-320B2
Tau Wae WP3362D4NFEI-320B2 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga WP3 362D4 320 MHZ, LF BALLS, PBF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1377 pcs Pepa Raraunga WP3362D4NFEI-320B2.pdf
Raupapa * RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WP32C2M6NFEI-400B2
WP32C2M6NFEI-400B2
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: WINPATH3 2C2M6 PROC. 400MHZ B2
I roto i te taonga: 207 pcs
Tikiake: WP32C2M6NFEI-400B2.pdf
RFQ
WP35
WP35
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 35W 120V