WP33C2D4EFEI-450B2
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP33C2D4EFEI-450B2
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua WINPATH3 3C2D4 PROC. 450MHZ LF
Ngā Rauemi: WP33C2D4EFEI-450B2.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP33C2D4EFEI-450B2
Tau Wae WP33C2D4EFEI-450B2 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga WINPATH3 3C2D4 PROC. 450MHZ LF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 5022 pcs Pepa Raraunga WP33C2D4EFEI-450B2.pdf
Raupapa * RoHS Tūnga RoHS Compliant
Ngā Hua e hāngai ana
WP3362D4NFEI-320B2
WP3362D4NFEI-320B2
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: WP3 362D4 320 MHZ, LF BALLS, PBF
I roto i te taonga: 1377 pcs
Tikiake: WP3362D4NFEI-320B2.pdf
RFQ
WP35
WP35
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 35W 120V