UPTB24/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPTB24/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTB24/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPTB24/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTB24/TR13
Tau Wae UPTB24/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga UPTB24/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 43.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-216AA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.47A Capacitance @ Frequency -