UPTB17/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPTB17/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTB17/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPTB17/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTB17/TR13
Tau Wae UPTB17/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5134 pcs Pepa Raraunga UPTB17/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 19V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-216AA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.14A Capacitance @ Frequency -