UPTB15E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB15E3/TR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTB15E3/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 26V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPTB15E3/TR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTB15E3/TR7
Tau Wae UPTB15E3/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 26V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64834 pcs Pepa Raraunga UPTB15E3/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-216AA
Ētahi Ingoa UPTB15E3CT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.77A