SMCJ350CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ350CAE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ350CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V DO214AB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ350CAE3/TR13
Tau Wae SMCJ350CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78623 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMCJ350
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ36-E3/57T
SMCJ36-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
I roto i te taonga: 4652 pcs
Tikiake: SMCJ36-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ350CA
SMCJ350CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V SMC
I roto i te taonga: 159916 pcs
Tikiake: SMCJ350CA.pdf
RFQ
SMCJ350CA-H
SMCJ350CA-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ350CA-H.pdf
SMCJ350C
SMCJ350C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AB
Tikiake: SMCJ350C.pdf
SMCJ36
SMCJ36
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AB
Tikiake: SMCJ36.pdf
SMCJ36-E3/9AT
SMCJ36-E3/9AT
Tikiake: SMCJ36-E3/9AT.pdf
SMCJ36A
SMCJ36A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Tikiake: SMCJ36A.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V DO214AB