SMCJ350CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ350CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ350CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 567V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ350CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ350CA
Tau Wae SMCJ350CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 567V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176357 pcs Pepa Raraunga SMCJ350CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 567V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 391V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa SMCJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ350CALFTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ350CAE3/TR13
SMCJ350CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AB
I roto i te taonga: 78623 pcs
Tikiake:
RFQ
SMCJ350C
SMCJ350C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AB
I roto i te taonga: 149159 pcs
Tikiake: SMCJ350C.pdf
RFQ
SMCJ350CA
SMCJ350CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V SMC