SMCJ350CA-H
SMCJ350CA-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V SMC
I roto i te taonga: 150511 pcs
Tikiake: SMCJ350CA-H.pdf
RFQ
SMCJ350CA
SMCJ350CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
I roto i te taonga: 159916 pcs
Tikiake: SMCJ350CA.pdf
RFQ
SMCJ350A
SMCJ350A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V DO214AB
Tikiake: SMCJ350A.pdf
SMCJ33HE3/9AT
SMCJ33HE3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 59V DO214AB
Tikiake: SMCJ33HE3/9AT.pdf
SMCJ350
SMCJ350
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AB
Tikiake: SMCJ350.pdf
SMCJ350AE3/TR13
SMCJ350AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AB
Tikiake:
Tikiake: SMCJ350A.pdf
SMCJ350CAE3/TR13
SMCJ350CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMCJ350CE3/TR13
SMCJ350CE3/TR13
SMCJ350CA
SMCJ350CA
Tikiake: SMCJ350CA.pdf
SMCJ350A-H
SMCJ350A-H
Tikiake: SMCJ350A-H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel